کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
ازبین رفتن مینای دندان در متخصص دندان پزشکی در ونک
ازبین رفتن مینای دندان در متخصص دندان پزشکی در ونک
آوریل 10, 2019
بهترین روش پرکردن دندان در متخصص دندان پزشکی در ونک
بهترین روش پرکردن دندان در متخصص دندان پزشکی در ونک
آوریل 11, 2019
Show all
پرکردن دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران

مراحل پر کردن و ترمیم دندان های آسیب دیده

برای پرکردن دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران درست کردن دندان آسیب دیده، متخصص دندان پزشکی در شرق تهران قسمت پوسیده ی دندان را از جا دراورده و پس از آن ناحیه ی خالی شده دندان را با ماده مخصوصی کامل می نمایند.

همچنین متخصص دندان پزشکی در شرق تهران برای ترمیم دندان های ترک خورده، نصفش ده و یا دندان هایی که با تکه تکه کردن ناخن آسیب دیده اند و دندان قروچه دچار فرسودگی شده اند از پرکردگی بهره برداری کرد.

بی حسی پرکردن دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران

نخست برای پرکردن دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران دندان پزشک مناطق اطراف دندان آسیب دیده را را بی حس می کند. پس از آن از یک وسیله برشی مثل مته و یا لیزر برای برداشتن بخش پوسیده شده ی دندان بهره برداری می نماید. انتخاب وسایل این کار بستگی به سطح سادگی دندانپزشک، آموزش، و سرمایه گذاری دربخش خاصی از تجهیزات و نیز موقعیت و مقدار آسیب دیدگی دارد.

در مرحله بعد دندان پزشک منطقه خالی شده از پوسیدگی را برای مطمئن شدن از نابودی کل پوسیدگی چک می نماید. پس از آن به منظور آماده سازی دندان برای مرحله پر کردن، این مجفظه از باکتری ها و  باقی مانده های پوسیدگی خالی می شود.

آسیب دیدگی ریشه دندان

در حالی که پرکردن دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران این آسیب دیدگی نزدیک ریشه دندان باشد، امکان دارد متخصص دندان پزشکی در شرق تهران از گلس اینومر، رزین کامپوزیت یا مواد دیگر برای محافظت از عصب استفاده کند. بعد از پرکردن این حفره به طور تقریبی کار دندانپزشک به انتها رسیده است و به صیقل آن دندان می پردازد.

به آغاز رساندن چند مرحله ی اضافی دیگر برای پر کردگی های رنگِ دندان مورد نیاز می باشد. پس از آنکه دندان پزشک آسیب دیدگی را برداشت و محل را تمیز کرد، محفظه با ماده های رنگِ دندان به شکل لایه لایه کامل می شود.

سپس با تاباندن اشعه مخصوصی پرکردن دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران، هر لایه سفت تر می شود. بعد از تمام شدن این مرحله، متخصص دندان پزشکی در شرق تهران مواد رزین کامپوزیتی که دندان را پر کرده است را دارای اشکال می کند و بخش های اضافی را حذف می نماید و درانتها آن را صیقل می دهد.

ازبین رفتن مینای دندان در متخصص دندان پزشکی در ونک

ترمیم مینای دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *