کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
مزایا و معایب ایمپلنت در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران
مزایا و معایب ایمپلنت در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران
آوریل 12, 2019
پروتز دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران
پروتز دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران
آوریل 13, 2019

چه تعداد جلساتی براب ایمپلنت دهان شما مورد نیاز است؟

برای نکات مهم ایمپلنت در متخصص دندان پزشکی در ونک اگر به این صورت است که بیمار تعداد متعددی ایمپلنت دریافت نماید، خوب تر می باشد که این پروسه در 4 تا 6 جلسه صورت بپذیرد؛

البته این مبحث به طور کلی بستگی به وضعیت جسمی، سن و شرایط روحی  مریض مراجعه کننده به متخصص دندان پزشکی در شرق تهران دارد. به طور مثال اگر مریض قابلیت به اندازه دارا باشد یا جوان باشد می‌توان برای ۲ فک وی در ۲ پروسه کار ایمپلنت را به اتمام رساند.

در هر وضعیت نکات مهم ایمپلنت در متخصص دندان پزشکی در ونک در حالت مساعد بودن وضع جسمی و روحی مریض به دلیل خوردن ضد عفونی کننده ها و میکروب کش ها، بی‌حسی و تایمی که که برای این کار استفاده می‌شود، خوب تر می باشد که دریافت ایمپلنت در یک جلسه صورت بپذیرد اما قانونی در این صورت برای این کار نیست و این موضوع به طور کلی به وضعیت مریض و تصمیم متخصص دندان پزشکی در ونک ارتباط دارد.

حتما این مورد را به خاطر داشته باشید

طول درمان نکات مهم ایمپلنت در متخصص دندان پزشکی در ونک پس از اتمام عمل ایمپلنتولوژی، 3 هفته می باشد که در این مدت شخص می بایست تمام دستورات متخصص دندان پزشکی در ونک را به طور کامل اجرا کند تا پزوسه بهبودی اش با سرعت و بی‌دردسر سپری شود.

از جمله مسائلی که مریض می بایست رعایت کند این موضوع است که بعد از جایگذاری ایمپلنت تا دو هفته از دهانشویه‌های ضد عفونی کننده استفاده کند و محیط دهانش را با آن شست‌و شو دهد.

از کشیدن سیگار به طور جدی در این مدت خود داری شود به خاطر این که دود سیگار برای اشخاصی که ایمپلنت دندانی برای آنها انجام شده بسیار ضرر داشته و باعث نریضی های متعدد دهانی می شود.

ترمیم ایمپلنت آیا امکان پذیر می باشد؟

اگر پس از نکات مهم ایمپلنت در متخصص دندان پزشکی در ونک معاینه تخصصیتوسط متخصص دندان پزشکی در ونک مشخص شود استخوان فک کوچک شده اما نشانه های بافت نرم دیده نمی شود و ایمپلنت دچار لق شدگی شدید، عفونت و خارج شدن چرک نشده باشد، مریض تحت مراقبت قرار می‌گیرد و با اطلاعات و خدمات درمانی که متخصص دندان پزشکی در ونک به او می‌دهد، این مورد قابل درست شدن می باشد .

اما در صورتی که استخوان فک با کوچک شدگی رو به رو شده باشد یا خروج چرک از موضع ایمپلنت دیده شود در این وضعیت، بافت لثه کنار زده می‌شود و آن بخش هایی از ایمپلنت که استخوانش کوچک شده با کمک برخی دارو های استخوان‌ساز و استخوان خود مریض درست می‌شود. در این شکل بعد از 5 ماه دوباره روکش دندان نصب می‌شود و مریض بعداز گذشتن زمان خوب شدن می‌تواند به طور طبیعی از دندان‌هایش استفاده کند.

این کار هارا می بایست پس از عمل ایمپلنت انجام دهید

تصور ننمائید که پس از عمل نکات مهم ایمپلنت در متخصص دندان پزشکی در ونک، دیگر کارتان به اتمام رسیده و کاری با پزشک ندارید! تازه بعد از عمل ایمپلنت، وضیفه اصلی شروع می‌شود و می بایست تصاویری از دندان خود را به متخصص دندان پزشکی در ونک ارائه کنید تا دکتر حمیدرضا شیشه گر برای درست کردن روکش نهایی دندان شروع فعالیت کند.

بعد از آن7ماه بعد از بازسازی روکش دندان، می بایست به پزشک مراجعه کنید تا از وضعیت و حسن انجام کار اطمینان حاصل نمائید و این ملاقات را یک سال بعد هم باید انجام دهید.

با تشکر از شما عزیزان.

مزایا و معایب ایمپلنت در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران

بهترین روش پرکردن دندان در متخصص دندان پزشکی در ونک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *