کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
زیبایی دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران
زیبایی دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران
آوریل 5, 2019
عفونت دهان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران
عفونت دهان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران
آوریل 6, 2019

پیوند دادن دندان ها در متخصص دندان پزشکی در ونک

مراحل زیبایی دندان در متخصص دندان پزشکی در ونک باندینگ دندان کاری است که در آن مواد رزین رنگ دندان ( مواد پلاستیکی با ماندگاری بسیار بالا)، به دندان زده شده و با تاباندن نور مخصوصی سفتمی شود و در نهایت به دندان میچسبد تا لبخند را تغییر دهد تا مورد توجه قرار بگیرد. این راه از جمله به صرفه ترین و راحت ترین روشهای جراحی زیبایی دندان می باشد که در موارد متفاوتی از آن بهره برداری می شود.

کوتاهی و بلندی دندان ها نسبت به همدیگر

این مشکل مراحل زیبایی دندان در متخصص دندان پزشکی در ونک قابلیت این را دارد کخ ناشی از تفاوت اندازه دندان ها یا نحوه قرار گرفتن آن ها در کنار یکدیگر و یا حتی به علت پریدگی های حاصل شده از دندان قروچه یا جویدن مواد غذایی سفت باشد. دلیل آن هرچه باشد به سادگی با مواد همرنگ و شبیه سازی شده مینای دندان توانایی مرتفع شدن و یک اندازه کردن ارتفاع دندان ها است. اضافه بر این استفاده از فلوراید در منطقه اتصال ترمیم و دندان باعث افزایش استحکام دندان می شود.

پرکردن با کامپوزیت های مخصوص در متخصص دندان پزشکی در ونک

پرکردگی دندان برخی اوقات به علت خرد شدن نیاز به جایگزینی دارد. اکثر  افراد آمالگام نقره ای را با کامپوزیت هم رنگ دندان جابه جا می نمایند. افراد برای زیبا شدن دندان ها به جای آمالگام نقره ای، از کامپوزیت هم رنگ دندان استفاده می نمایند.

بعضی از مراحل زیبایی دندان در متخصص دندان پزشکی در ونک افراد هم نگران می باشند که آمالگام نقره ای محتوای جیوه است و برای سلامتی مضر است، بنابر این از کامپوزیت هم رنگ دندان بهره می برند. در پرکردگی بزرگ با کامپوزیت نسبت به آمالگام نقره ای، دندان پرکرده با سرعت بیشتری فرسوده می شوند. اما در پرکردگی های ریز، کامپوزیت به طور مناسبی عمل می کند.

کرادینگ دندان

کرادینگ همان درست کردن بهم ریختگی دندانی است که بدون ارتودنسی صورت می پذیرد. دندانپزشک زیبایی با توجه با مواد ترمیمی غیر همگونی های دندان را رفع می نماید و ظاهری جذاب در چهره شما ایجاد می کند.

ارتودنسی دندان ها در متخصص دندان پزشکی در ونک

دندانپزشکان مراحل زیبایی دندان در متخصص دندان پزشکی در ونک در طراحی لبخند از عدد خاصی به عنوان نسبت طلایی بهره برداری می کنند. این عدد که یکی از زیبایی های علمی ریاضی می باشد و  از تناسب های درونی بدن انسان گرفته شده می باشد در برجسته ترین معماری ها از جمله  در اهرام مصر رعایت شده است و حاصل محاسبات دانشمندان بزرگی چون اقلیدس ، فیبوناچی …می باشد.

پروردگار ما بزرگترین ریاضیدان عالم هستی است. هرچه نسبت اعضای بدن به این عدد جلوتر باشد تناسب اندام بهتری برقرار می شود. فرم واندازه دندان ها نیز از این امر مستثنی نمی باشند. برای داشتن زیباترین لبخند باید نسبت طلایی با در نظر گرفتن محدودیت های به وجود آمده در دهان هر شخص به طور صحیح رعایت شود. برخی اوقات همین تغییرات کوچک و محدود،لبخندی بی نظیر به شما می بخشد.

روکش های مخصوص دندانی

یکی دیگر از مراحل زیبایی دندان در متخصص دندان پزشکی در ونک راه هایی که متخصص دندان پزشکی در ونک زیبایی برای زیباسازی و ترمیم دندان های شما مورد استفاده قرار می دهد این روش می باشد. استفاده از روکش دندان به صورت متداول توسط دندان پزشکان مورد بهره قرار می گیرد. روکش های مختلفی با نام های مختلف وجود دارد که با توجه به وضعیت دندان های بیمار روی دندان ها قرار می گیرد.

 بریج دندان ها در متخصص دندان پزشکی در ونک

در وضعیتی که دندانی کشیده شود، برای جایگزینی آن دندان کشیده شده، دو دندان مجاور ناحیه بی‌دندانی به عنوان پایه در نظر گرفته شده و ناحیه درونی آن پر می ‌شود. به این راه که یک دست بودن بوده و سه دندان (دو دندان پایه و یک دندان وسط) متصل به هم می باشند، بریج یا پل گفته می‌شود.

زیبایی دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران

برترین دستگاه های متخصص دندان پزشکی در ونک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *