کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
آرامش در متخصص دندان پزشکی در ونک
مارس 21, 2019
ضرورت مراجعه به متخصص دندان پزشکی در ونک
ضرورت مراجعه به متخصص دندان پزشکی در ونک
مارس 22, 2019

دارو‌ها و سابقه پزشکیتان را همراه داشته باشید

متخصص دندان پزشکی در شرق تهران نکات الزامی دندانپزشک هنگام تصمیم گیری برای درمان دندان درد شما بایدسابقه پزکی شمارا بداند. باید بداند شما چه بیماری ای دارید و چه داروهایی مصرف می کنید.

چرا که انجام درمان های دندانپزشکی برای برخی مریضان محدودیت هایی دارد و باید تدابیر خاصی پیش از آغاز درمان دندانپزشکی برای آن ها پیش بینی شود یا اینکه داروهای دندان پزشکی ممکن است با داروهایی که شما برای بیماری دیگران مصرف می کنید تداخل داشته باشد.

مریضی های واگیر دار  متخصص دندان پزشکی در شرق تهران نکات الزامی (نظیر هپاتیت)، دیابت (بیماری قند)، فشار خون زیادو بیماری های قلبی و البته احتمال بارداری خانم ها از معروف ترین بیماری ها و مشکلاتی می باشند که دندانپزشکان باید شرایط درمان را برای مبتلایان به آن ها تغییر دهند یا داروهای خاصی را پیش از درمان برای ایشان تجویز کنند.

فقط در شکل تشخیص پزشک، دارو مصرف نمائید

بعضی افراد  متخصص دندان پزشکی در شرق تهران نکات الزامی به دلیل مشکلات و بیماری هایی که به آن ها مبتلا هستند، باید یک ساعت پیش از مراجعه به دندانپزشک آنتی بیوتیک مصرف کنند. چون احتمال انتقال عفونت و باکتری در خون وجود دارد، و برخی از درمان های دندانپزشکی مانند ایمپلنت دندان، کشیدن دندان و جراحی لثه با خون ریزی همراه اند.

تشخیص این مورد بر عهده دندانپزشک و پزشک معالج بیماری شما می باشد. افراد مبتلا به مشکلات قلبی و کلیوی از جمله بیمارانی هستند که بنا به شراط بیماری احتمالا باید پیش از درمان های دندانپزشکی آنتی بیوتیک مصرف کنند.

عکس های پیشین و پرونده دندانپزشکی خود را همراه ببرید

اگر برای درمان دندا‌‌ن هایتان متخصص دندان پزشکی در شرق تهران نکات الزامی به دندانپزشک جدیدی مراجعه می نمائید که سابقه ای از درمان های گذشته شما ندارد، بهتر است رونوشتی از پرونده دندانپزشکی خود تهیه کرده و به او ارایه دهید. همچنین اگر عکس های تشخیصی قدیمی شما در دسترستان می باشند آن ها را هنگام مراجعه به دندانپزشکی همراه ببرید.

در بسیاری از موارد بررسی عکس های قدیمی شما را از تهیه عکس های تشخیصی جدید بی نیاز می کند و یا مقایسه این عکس ها با عکس تشخیصی جدید می تواند به دندانپزشک در بررسی سیر پیشرفت یک بیماری و انتخاب طرح درمان صحیح کمک کند.

آرامش در متخصص دندان پزشکی در ونک

نکات مراجعه به متخصص دندان پزشکی در شرق تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *