کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
نگین دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران
نگین دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران
آوریل 8, 2019
زردی دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران
زردی دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران
آوریل 9, 2019

اصلا این نگین ها برای کاشت در دهان و دندان توصیه نمی شود

عوارض نگین دندان در متخصص دندان پزشکی در ونک جواهر یا نگین دندان در درون سطحی‌ترین لایه دندان ها که ملتحمه یا conjunctiva نام گذاری شده است، قرار داده می‌شود.
ملتحمه یا همان لایه نازک و شفافی می باشد که روی سفیدی دندان را پوشش می دهد و لایه بیرونی دندان ها در آن مشاهده می گردد. این منطقه کاشت به طور کلی سطحی می باشد و درحاصل اندام های درونی بدن نگین را به‌عنوان یک شی خارجی شناسایی نخواهند کرد.
همچنین از آنجایی که عضلات مرتبط با دندان ها بسیار عقب‌‌تر از موضع نگین یعنی ملتحمه می باشند، این نگین‌های تزئینی که توسط متخصص دندان پزشکی در ونک برای شما شما کاشته می شوند در صورت نیاز و خواسته شما هیچ مشکلی در تحرک این اندام ها درست نمی کنند. اضافه بر اینها معمولا نگین را از جنس‌هایی خنثی انتخاب می‌نمایندکه دارای هیچ حساسیت‌ نباشند.

با تمام این موارد عوارض نگین دندان در متخصص دندان پزشکی در ونک نمی‌توان بیان کرد که این کار بدون هیچ‌گونه عوارض جانبی صورت می پذیرد. در هر شکل زمانی که ملتحمه باز می‌شود تا نگین در آن قرار داده‌ شود این مورد به خودی خود کار پرخطری می باشد و به هیچ عنوان توصیه نمی گردد. باید یادمان باشد که دهان و دندان مثل دست یا پا نمی باشد که اگر آسیبی به آن وارد شود به‌سادگی خوب نمی شود.

از آنجایی که نگین دندان ها داخل محفظه ایجاد شده قرار داده شده است و به بافت اطراف خود می‌چسبد، احتمال جابه‌جا شدن آن به طور کلی از بین می رود.


دو روش نگین دندان را ببشتر بشناسید

برای چسباندن عوارض نگین دندان در متخصص دندان پزشکی در ونک نگین دندان دو راه موجود است؛ یک راه این می باشد که متخصص دندان پزشکی در ونک با وسایل چرخنده و برنده مقداری از مینای سطح دندان‌تان را از روی دندان ها خارج می سازد، بنابراین مینای دندان شما به اندازه انک و کوچکی خراش برداشته و کوچک تر می‌شود.
مینا دندان سفت ترین ماده بدن می باشد که از ساختمان‌های دندان محافظت می‌نماید. پس از آن سطح دندان‌ شما با اسید خاصی شسته می‌شود که این اسید نیز تا مقداری مواد معدنی مینای محکم دندان را حل کرده و سطح مینا را به طور و اندازه اندک اندک می‌کند.
درآخر نگین با بهره بردن از چسبي مخصوص و با مواد پرکننده همرنگ دندان به دندان‌تان متصل می‌شود. در راه دوم احتیاجی به تراش دندان وجود ندارد و فقط نگین با چسب ویژه به سطح دندان می‌چسبند. در این راه نگين يا به‌ شکل يك بار مصرف يا به زمان دراز تری چسبانده می‌شود.
آنهايي كه يكبار مصرف می باشند، به‌ زمان ۶ ماه تا يك‌سال مورد استفاده و بهره برداری خواهد بود و مي‌توان اين نوع نگين‌ها را با يك وسيله انحنا دار از دندان جدا کرد، نگين‌هايي كه دائمي روي دندان متصل شده اند، فقط بايد توسط متخصص دندان پزشکی در ونک جناب آقای دکتر حمیدرضا شیشه گر جدا شوند، زيرا در غير اين صورت به دندان‌ها آسيب جدي به وجود می آید.

جنس مواد این نوع نگین ها چه چیز هایی می باشد؟

 عوارض نگین دندان در متخصص دندان پزشکی در ونک جنس و شکل‌های مختلفی دارا می باشند. این نگین‌ها از روی طلا، کریستال‌های فوق العاده با ارزش و کریستال‌های بی ارزش، اشکال پلاستیکی تزئینی و براق می باشند که هر کدام به شکلی نمای قشنگی به خنده شما می‌دهند.
برخی نگین‌ها كریستالی می باشند (سفید یا رنگی) این‌شکل نگین‌ها یك رویه صاف در زیر دارا می باشند كه از آن سمت توسط چسب‌های خاصی به سطح دندان چسبیده می شود. از اشکال دیگر نگین‌ها انواع مختلف طلاست كه به حالت های متفاوت فرم داده شده‌اند كه بنا به سلیقه شخصی مورد انتخاب قرار می گیرند. برخی دیگر از آنها، نگین به همراه طلاس می باشند. كه در وسط شكل خاصی از جنس طلا یك نگین كریستال موجود می باشد.

این نگین هارا ار کجا باید تهیه کرد
نگین‌هایی را که می خواهید روی دندان‌ خود بچسبانید، از مراکز سازنده معتبر و تایید شده، خریداری کنید. «بازار کاوه» در ایران که بورس لوازم دندانپزشکی در ایران می باشد، مکانی می باشد که شما قابلیت این را دارید مجموعه‌ای از نگین‌ها در رنگ‌ها و جنس‌های گوناگون و ساخت شرکت‌های گوناگون را در این مکان بیابید.
این را به خاطر بسپارید که کیفیت نگین و جنس کریستال آن در نمای زیبای آن، دوام و بهداشت آن تاثیر دارد.
اگر در خرید نگین تخصص و تجربه کافی ندارید، قابلیت این را دارید از متخصص دندان پزشکی در ونک بخواهید که این نگین را برای‌ شما خریداری کند. نگین‌های بهتر، زوایای گردتر و صاف‌تری دارا می باشند که پلاک میکروبی‌ کمتری را در اطراف‌شان جمع می‌نمایند.
آیا دندان‌‌ها پوسیده می‌شوند؟
كاشت نگين به بافت های دندان اذیتی نمي‌رساند اما به مرور تایم باعث ازبین رفتگی دندان مي‌شود. نگين‌هايي كه روي دندان مورد استفاده قرار می گیرند، دارای انواع و اقسام متفاوتی می باشند، جنس آن‌ها بستگي به انتخاب و سليقه افراد داراست.
بهره بردن از ژل اسيد فسفوريك از عوارض استفاده نگين روي دندان‌هاست، به دلیل این که اين اسيد باعث آسيب رساندن به ميناي دندان می شود  و به‌ مرور زمان باعث تغيير رنگ دندان مي‌شود. باریک شدن ميناي دندان يكي ديگر از عوارض استفاده از نگين دندان است و دیده شده‌ که کاشت نگين در برخی اوقات ترك‌هاي ميكروسكوپي را به وجود می آورد كه باعث شكستگي دندان مي‌شود.
نگين کاشته شده روي دندان با مسواك زدن ناببود نمی شود و بايد توسط متخصص دندان پزشکی در ونک برداشته شود در غير اين صورت ممکن است باعث شکستگي دندان شود.اهمیت دارد که که مردم بدانند کاشت نگين به وسیله آرايشگران مجاز نبوده و می‌تواند عوارضی را به همراه داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *