کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
لمینت خوب در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران
لمینت خوب در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران
آوریل 14, 2019
درباره دندان مصنوعی در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران
درباره دندان مصنوعی در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران
آوریل 15, 2019
Show all
عوارض مهم لمینت در متخصص دندان پزشکی در ونک

مناسب ترین سیستم لمینت چه سیستمی می باشد؟

در واقع عوارض مهم لمینت در متخصص دندان پزشکی در ونک هر مجموعه ای مشخصه ها و مزایای منحصر به فرد خودش را دارد که بر طبق ضوابط دندانها و احتیاج مریض تصمیم گرفته می شود که کدام مجموعه برای او بهتر می باشد.
به طور مثال لمینت های  سیستم بریلیانس و لومینیرز مجموعه های مراقبت کننده و با کم ترین دست خوردگی دندان می باشند. لامینیت های سرامیکی زیرکونیا دارای سفتی بسیار بالایی می باشند و خوبی این محصول سرامیکی کاد-کام آن می باشد که در تایم کم تری تولید شده می باشد. مشخصه لمینیت اى پى اس ونییر راحتی کار با آن می باشد و مجموعه ایى ماکس داراى واضحیت و ماندگاری تقریبا مناسب به شکل همزمان می باشد .

آیا لمینت عوارض خاصی را به همراه دارد؟

خورد شدن عوارض مهم لمینت در متخصص دندان پزشکی در ونک دندان های دارای لمینت  ویا بروز حساسیت درجه ای بعد از لمینت و عوض شدن رنگ لمینت از موارد منفی می باشند که به علت مراقبت نکردن درست امکان دارد پیش آید که البته همه این چیز ها ترمیم پذیر و قابل اصلاع شدن می باشند .

ممنوعیت لمینیت دندان

عوارض مهم لمینت در متخصص دندان پزشکی در ونک برای بانوان حامله و بچه هایی که دندان شیری دارا می باشند و اشخاص بالغ نشده و جوانان در سن رشد مناسب نیست و توصیه نمیشود و همچنین باید بدانید که دندانهای لامینت شده را نمیتوان ارتودونسی کرد.و روی دندان ایمپلنت شده نیز نمیتوان لامینیت انجام داد.

از جمله عوارضی که برای درمان لمینت هست شامل:

۱ – حساسیت های دارای زمان پس از درمان :

درمان لمینت هم مانند بقیه ی درمان های ترمیم دندان با حساسیت گرما و سرما روبروست و بعداز مدت زمانی این حساسیت از بین می رود.

۲ – شکستگی دندان لمینت شده:

برای اینکه عوارض مهم لمینت در متخصص دندان پزشکی در ونک طول عمر دندان درمان شده بالا رود باید فرد از ابتدا شرایط درمان را داشته باشد و به درستی انتخاب گردد و به بیماری های دهانی دچار نباشد تا از شکستگی دندان کاهش یابد و یکی از عواملی که طول عمر دندان را بالا میبرد نخوردن غذاهای سفت و گاز زدن های سخت بوده . اگر دندانی که درمان شده است و به علت های متفاوت با پریدگی و شکستگی همراه شود میتوان در ترمیم کردن آن با لمینت های سرامیکی و یا کامپوزیتی آن را اصلاح کرد.

۳- آیا لمینت غیر قابل بازگشت به حالت اولیه است؟

به دلیل خوردگی  دندان احتمال بازگشتن به حالت نخستین ، امکان پذیر نمی باشد. ( امکان برداشتن لمینت)

۴ – آیا رنگ لمینت دچار تغییر خاصی می شود؟

با مصرف خوراکی ها و غذاهای دارای رنگدانه های مختلف و مصرف قلیان و سیگار و خوردن چای و قهوه و نوشیدنی های دارا ی کافئین در طول مدت خاصی به تغییر رنگ دادن لبه های دندان باعث شده و هر مقدار که این مواد زیادتر مورد استفاده قرار گیرند تغییر رنگ دندان هم زیادتر شده و تاثیر افزایشی میگذارد و با کم کردن مصرف این مواد رنگی به سلامت دندان خود نوجه کرده و از تغییر رنگ آن جلوگیری نمائید.

مدت عمر لمینت ها چقدر است؟

در اکثر عوارض مهم لمینت در متخصص دندان پزشکی در ونک موارد اشخاص می پرسند که امکان دارد لمینت از دندان جدا شود و یا در مرور زمان ازبین برود که باید گفت لمینت که به طور صحیح نصب شده باشد و طراحی با دقتی دارا باشد هیچوقت از دندان جدا نشده ولی اگر به شکل صحیح نصب و طراحی نشده باشد احتمال جداشدن آن به طور ثطعی وجود دارد .

اگر محوطه عوارض مهم لمینت در متخصص دندان پزشکی در ونک اطراف دهان با تغییرات گرما و سرما مواجه شود باعث ازبین رفتن لمینت شده و باید کارهای مراقبتی لازم را صورت دهد تا از آسیب رسیدن به آن پیشگیری نماید. از خوردن و جویدن ته دیگ ها و میوه های سفت باید جلوگیری کرد و مراقبت های مورد نیاز و ضروری را صورت داد تا عمر لمینت دندان زیاد شود.

با تشکر از همراهی شما عزیزان با کلینیک تخصصی دکتر حمیدرضا شیشه گر، متخصص دندانپزشکی.

لمینیت خوب در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران

کشیدن تخصی دندان عقل در متخصص دندان پزشکی در ونک

پروتز دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *