کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
توضیح پوسیدگی دندان در متخصص دندانپزشکی در شرق تهران
توضیح پوسیدگی دندان در متخصص دندانپزشکی در شرق تهران
آوریل 17, 2019
موارد بهداشت دهان در متخصص دندانپزشکی در شرق تهران
موارد بهداشت دهان در متخصص دندانپزشکی در شرق تهران
آوریل 17, 2019
Show all
علل مختلف پوسیدگی دندان در متخصص دندانپزشکی در ونک

تاثیرات نمک بر مشکل پوسیدگی دندان

علل مختلف پوسیدگی دندان در متخصص دندانپزشکی در ونک و نمک قابلیت این را خواهد داشت برای التیام پوسیده شدن دندان به دلیل ویژگی آنتی سپتیک و ضد میکروبی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت، به دلیل این که خواهد توانست درد و التهاب را کم کند و مریضی را از بین ببرد و مانع از تولید مثل میکروب ها در دهان شود.

  • 2 پیمانه چای خوری نمک را در درون نصف لیوان آب ولرم قاطی کنید و سپس به مدت 2 دقیقه در دهان خودتان آن را حرکت دهید، این راه التیام پوسیدگی دندان را 4 بار در روز صورت دهید تا مشکل شما از بین برود.
  • راه دیگر برای درمان پوسیدگی دندان یک سوم پیمانه چای خوری نمک و روغن خردل یا آب لیمو را با هم قاطی کرده و به مدت چند لحظه این ماده محلولی را برروی دندان دارای مشکل ماساژ دهید و بعد از آن با آب گرم شست و شو دهید، این کار را 3 بار در طول روز برای از بین بردن میکروب ها صورت دهید.

کمک روغن به رفع این مشکل

روغن یک راه باستانی و قدیمی علل مختلف پوسیدگی دندان در متخصص دندانپزشکی در ونک برای ازبین رفتن پوسیدگی دندان، سوراخ ها و همچنین خونریزی لثه و استشمام بوی نا مناسب دهان می‌باشد ب دلیل اینکه علت تمیز سازی دهان از هرشکل میکروب مضر می‌شود.

  • 2 قاشق غذاخوری از این روغن را داخل دهان خود بگذارید.
  • تقریبا 30 دقیقه درون دهان خود تحرک دهید آن را
  • بعد از آن روغن کنجد را به خارج از دهان تف کنید.
  • زمان آن را رسیده است دهان خود را با آب گرم شست و شو دهید.
  • برای التیم این مشکل پوسیدگی دندان این کار را هرروز در زمان صبح با معده خالی صورت دهید.
  • همچنین قابلیت این را خواهید داشت تا از روغن آفتابگردان یا نارگیل هم بهره برداری نمائید.

آیا سیر هم تاثیر گذار است؟

این ماده علل مختلف پوسیدگی دندان در متخصص دندانپزشکی در ونک دارای ویژگی آنتی باکتریال و برخی موارد آنتی بیوتیکی می باشد که برای خوب شدگی دندان و حفرهای آن مورد استفاده قرار می گیرد، به همین دلیل علت ماندگاری بالای دندان‌های شما خواهد شد.

  • برای التیام این مشکل دندانی5 تکه سیر را خرد نمائید و یک پنجم قاشق چای خوری نمک به آن بیفزائید و بعد از آن بر روی دندان آسیب دیده بگذارید و بعد از آن از 20 دقیقه دهان خود را با مواد ضد عفونی کننده یا دهان شویه تمیز نمائید، این کار را چندین بار در طول روزمره برای 4 هفته برای التیام پوسیدگی دندان صورت دهید
  • همچنین مصرف سیر خام به به شکل تاثیر گذار می‌تواند نتایج بسیار مناسب و خوبی را به همراه داشته باشد.
مصرف گیاه شیرین بیان

بر طبق علل مختلف پوسیدگی دندان در متخصص دندانپزشکی در ونک یک تحقیق تخصصی منتشر شده در مجله علمی محصولات شیمیایی ایالات متحده، ریشه شیرین بیان امکان دارد به حفظ سلامت دندان کمک شایانی نماید به دلیل این که دارای دو ترکیب بسیار تاثیر گذار ضد میکروبی به نام لریکریکدین و لیزریوسفلاوان می باشد که قابلیت این را دارد با پیشگیری از رشد میکروب ها به التیام پوسیدگی دندان کمک شایانی بنماید.

توضیح پوسیدگی دندان در متخصص دندانپزشکی در شرق تهران

سلامت روانی دندان در متخصص دندان پزشکی در ونک

لق شدگی دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *