کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
برترین دستگاه های متخصص دندان پزشکی در ونک
برترین دستگاه های متخصص دندان پزشکی در ونک
آوریل 4, 2019
مراحل زیبایی دندان در متخصص دندان پزشکی در ونک
مراحل زیبایی دندان در متخصص دندان پزشکی در ونک
آوریل 5, 2019
Show all
زیبایی دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران

درباره زیبایی دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران

اگر مورد خاصی در زیبایی دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران ظاهر دندان های شما به وجودد آمده است و می خواهید لبخند زیبایی دارا باشید، باید به متخصص دندان پزشکی در شرق تهران مراجعه کنید تا با توجه به اشکال دندانتان، روش خاصی را برای برطرف کردن آن در نظر بگیرد.

در این مبحث،چندین روش زیبا کردن دندان ها به وسیله متخصص دندان پزشکی در شرق تهران را برای شما بیان می کنیم.

بهره بردن از زیبایی دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران مهارت در کنار زیبایی و ظرافت زیادتر از سایر شاخه های این رشته در دندانپزشک زیبایی دیده می شود. علم دندانپزشکی برای زیبایی بیشتر از دندانپزشکی عادی و معمولی است. به این دلیل که در کنار عواملی از جمله شناخت مواد و کار با مواد دندانپزشکی و داناییی از آناتومی دندان باید با علم زیبایی آشنا باشد.

از بین بردن  فاصله دندانی

یکی دیگر از مراحلی که در دندانپزشکان زیبایی صورت می پذیرد بستن فاصله دندانی است که به دیاستم معروف است.

گذاشتن تاج بر روی برخی دندان ها

تاج زیبایی دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران به عنوان کلاه دندان است. زمانی که دندان ضعیف و یا به مقدار زیاد ازبین می روند، برای خوب شدن شکل، اندازه و ظاهر دندان از تاج بهره می برند. بیشتر تاج ها، 5 تا 15 سال باقی می مانند.

جنس تاج ها از فلزات، چینی متصل شده به فلز، صمغ و یا سرامیک است. پیش از قرار دادن تاج، دندان را کمی تراش می دهند و سپس تاج بر روی دندان گذاشته می شود و کاملا دندان را می پوشاند.

زمانی که دندان به مقدار بیش از اندازه تخریب شود، برای خوب شدن شکل، اندازه و ظاهر دندان از تاج ابهره می برند.

بلیچینگ

یکی از روش های دندانپزشک  زیبایی دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران بلیچینگ است که در زمینه سفید کردن دندان صورت می پذیرد. بلیچینگ که دارای دو درمان خانگی و مطب می باشد باعث سفیدی دندان  ها می شود این روش یکی از به صرفه ترین تکنیک های سفید کردن دندان می باشد. یکی از پر طرفدار خدمات زیبایی دندانپزشکی روشن کردن رنگ دندان های تیره، زرد یا قهوه ای است.

انجام روش های مینا کاری بر روی دندان ها

میناکاری زیبایی دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران، یک راه سریع و بدون درد است. این راه برای تصحیح موارد و مشکل های ریز مثل دندان های ناهموار و یا دندان های روی هم گرفته، مورد استفاده قرار می گیرد. حاصل آن سریعا بدست می آید و نیازی به بیهوشی نمی باشد. اغلب به همراه مینا کاری، سفید کردن، روکش کردن (ونیر) و باندینگ نیز صورت می پذیرد.

برترین دستگاه های متخصص دندان پزشکی در ونک

تجربه خاص متخصص دندان پزشکی در شرق تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *