کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
دندان های مصنوعی کوچک در متخصص دندان پزشکی در ونک
دندان های مصنوعی کوچک در متخصص دندان پزشکی در ونک
آوریل 21, 2019
توضیح لق شدگی دندان در متخصص دندانپزشکی در ونک
توضیح لق شدگی دندان در متخصص دندانپزشکی در ونک
آوریل 22, 2019
Show all
رفع لق شدگی دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران

درمان رفع لق شدگی دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران

متخصص دندان پزشکی در شرق تهران دکتر حمیدرضا شیشه گر بیان می دارند که: اگر لقی دندان شخص دچار اتفاق شدید نباشد با مشورت متخصص دندان پزشکی در شرق تهران رعایت بهداشت و عدم استفاده از آن دندان آسیب دید، بعد از 4 تا 6 هفته، لقی به طور خودکار از بین رفته و دندان سفت می‌شود.

در دو وضعیت رفع لق شدگی دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران دندان‌های اشخاص لق می‌شود یکی به شکل طبیعی است که در زمان از جای درامدن دندان شیری و رویش دندان غیر موقت جایگزین آن، رخ می‌دهد و دیگری به خاطر حادثه می باشد.

لق شدن دندان به خاطر حادثه یا آسیب دیدگی می‌تواند دندانی را که تایم درامدنش نرسیده است، لق کند.

متخصص دندان پزشکی در شرق تهران دکتر حمیدرضا شیشه گر، لقی دندان را به دو شکل شدید و مختصر می دانند و افزودند: در رو به رو شدن با لقی دندان اگر به شکل زیاد باشد باید در نخستین موقعیت این دندان از دهان دراورده شود.

متخصص دندان پزشکی در شرق تهران دکتر حمیدرضا شیشه گر بیان داشتند: اگر این دندان لق شده از دهان دراورده نشود امکان دارد با حرکت زبان از جای دراورده شود و به مجرای تنفسی کودک وارد شود که بسیار پر خطر می باشد.

درمان تقریبی لق شدگی

متخصص دندان پزشکی در شرق تهران دکتر حمیدرضا شیشه گر افزود: اگر لقی به طور تقریبی زیاد نباشد با رعایت بهداشت و عدم استفاده از آن دندان، بعد از 4 تا 6 هفته، لقی به طور خودکار خوب شده و دندان سفت می‌شود که البته مراجعه به رفع لق شدگی دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران و دریافت مشاوره تخصصی پزشک در این زمینه تاثیر گذارخواهد بود.

ایشان همچنین فرمودند: به طور معمول رفع لق شدگی دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران در آینده هیچ رخ دادی برای این دندان صورت نمی پذیرد و مشکل دندانی به وجود نمی‌آید اما اگر لقی دندان به طور تقریبی زیاد باشد تایم سفت‌شدن دندان نیز به طول خواهد انجامید و اگرچه در عرض 4 یا 6 هفته، دندان سفت می‌شود ولی به خاطر ضربه‌ای که باعث لقی شدگی، عروق و عصب دندان که علت تغذیه دندان می‌شود امکان قطع شده باشند و در حاصل دندان لق شده خوراکی مصرف نمی کند و می‌میرد که به طور بیانی به آن نکروز گفته می شود.

دندان های مصنوعی کوچک در متخصص دندان پزشکی در ونک

شکل های مختلف دندان مصنوعی در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران

ارتودنسی لينگوال در متخصص دندان پزشکی در ونک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *