کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
شکل های مختلف دندان مصنوعی در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران
شکل های مختلف دندان مصنوعی در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران
آوریل 21, 2019
رفع لق شدگی دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران
رفع لق شدگی دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران
آوریل 22, 2019
Show all
دندان های مصنوعی کوچک در متخصص دندان پزشکی در ونک

توضیح دندان های مصنوعی کوچک در متخصص دندان پزشکی در ونک

متخصص دندان پزشکی در ونک دکتر حمیدرضا شیشه گر با توجه به موقعیت مخصوص شما و اینکه کل دندان ها یا تعدادی از دندان های خود را نابود شده می بینید، قابلیت این را خواهند داشت تا از دندان های غیر طبیعی کامل یا همان کاشت دندان یا کوچک برای شما بهره برداری نمایند.

دندان های مصنوعی کوچک در متخصص دندان پزشکی در ونک شما قابلیت این را خواهید داشت با مراجعه به متخصص دندان پزشکی در ونک دکتر حمیدرضا شیشه گر  از انواع متفاوت دندان های مصنوعی موجود در بازار اطلاع لازم را پیدا نمائید. انواع دندان های غیر طبیعی به شرح زیر می باشند:

دندان های مصنوعی کامل یا دندان های مصنوعی غیر ناقص

دندان های مصنوعی کوچک در متخصص دندان پزشکی در ونک غیر ناقص برای مریضانی مورد بهره برداری قرار می گیرد که کلیه دندان های طبیعی خود در فک فوقانی یا تحتانی یا هر دو فک بالا و پایین را نابود شده ببینند.

دندان مصنوعی قابل حرکت کامل می تواند اعتماد به نفس در دید شخص را بسیار زیاد افزایش داده و به تکلم و غذا خوردن معمولی مریض کمک نمایند.

دندان های مصنوعی کوچک

برای مریضانی که تعدادی از دندان های خود را نابود شده می بینند، اما به دنبال بهره بردن از ایمپلنت دندان یا پل نمی باشند، دندان مصنوعی جزئی خواهد توانست یک راه درمانی خوب باشد.

در این وضعیت دندان های مصنوعی کوچک در متخصص دندان پزشکی در ونک دندان های غیر طبیعی جزئی قابل حرکت را می توان با بهره برداری از دندان های طبیعی، لثه ها، و یک ساختمان ارتباطی به وجود آمده از پلاستیک و فلز در دهان بیمار حفظ نمایند.

دندان های مصنوعی  قدیمی یا سنتی

این شکل دندان های مصنوعی کوچک در متخصص دندان پزشکی در ونک از دندان های غیر طبیعی دندان هایی می باشند که با خوب شدن استخوان ها و لثه ها بعد از کشیدن دندان های واقعی مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

درحالی که در این وضعیت یک پروسه انتظار برای مریض وجود دارد، این دندان های غیر طبیعی به طور معمول در نخستین بار استفاده به شکل درست در محل خود قرار حفظ می شوند.

شکل های مختلف دندان مصنوعی در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران

ارتودنسی لينگوال در متخصص دندان پزشکی در ونک

ارتودنسی لينگوال در متخصص دندان پزشکی در ونک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *