کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
توضیح لق شدگی دندان در متخصص دندانپزشکی در ونک
توضیح لق شدگی دندان در متخصص دندانپزشکی در ونک
آوریل 22, 2019
دستگاه های دندانپزشكی پرتابل در متخصص دندانپزشکی در ونک
دستگاه های دندانپزشكی پرتابل در متخصص دندانپزشکی در ونک
آوریل 23, 2019
Show all

درباره دستگاه لایت کیور در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران

تجهیزات تشکیل دهده درونی دستگاه لایت کیور در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران :

  1. برد الکترونیکی کنترل جریان نور
  2. محافظ تبدیل ولتاژ برق
  3. لامپ هالوژنیک
  4. سیم اتصال یا شیلنگ روان کننده نور
  5. هندپیس
  6. رفکلتور
  7. سوئیچ های خاموش و روشن دستگاه توسط ریموت کنترل
  8. کلید های دارای سیگنال

روش کار دستگاه لایت کیور در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران این وسیله برای پلیمریزاسیون می باشد و این مساله به دلیل لامپ کوارتز 75 وات پرقدرتی می باشد که داخل محفظه رفلکتور (منعکس کننده نور) قرار دارد. سوئیچ ها با دقت بسیار بالا، زمان انفجار یاخارج شدن انرژی را هدایت می نمایند و رفلکتور دسته های دارای قدرت را از راه هدایت نور تغییر می دهد.

سیبک ها در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران

سیبک هایی در حضور ما هستند که قابلیت این را خواهیم داشت با تایم های 20 تا 40 ثانیه انفجار غیر موقت (خارج شدن انرژی به شکل دائم) را انتخاب نمود. روی دسته وسیله هایی موجود است که تنظیمات تایم انفجار را صورت می دهند و به وسیله این کلید ها امکان متوقف شدن پلیمریزاسیون در هر تایمی امکان پذیر می باشد.

هندپیس دستگاه لایت کیور در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران به وسیله یک لایه با توان داغی بالا حفاظت می شود و در بهره بردن های طولانی مدت، به وسیله یک فن پرتوان به شکل اتوماتیک خنک خواهد شد. راه هدایت نور تا 180 درجه تنظیم پذیر می باشد و این کار علت این است که قابلیت این را داشته باشیم بهره بردن دقیق نور را به پایان برسانیم.

تمامی مسیرهای نور را میتوان توسط اتوکلاو و یا استریلیزاسیون سرد ضد عفونی کرد. در زمان كار با این دستگاه عینک رنگی برای مراقبت چشم در مقابل پلیمریزاسیون کامپورزیت مورد نیاز می باشد.
Colto Lux II دارای هندپیس 330 گرمی است که دارای راه هدایت نور شیشه ای استاندارد است. این شیشه ها دستگاه لایت کیور در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران داخل منطقه با زاویه های 90 درجه به شکلی تعبیه شده اند که نور را از داخل لامپ دراورده و بوسیله انعکاس آن را به سر محفظه هدایت خواهند کرد.

توضیح لق شدگی دندان در متخصص دندانپزشکی در ونک

رفع لق شدگی دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران

دندان های مصنوعی کوچک در متخصص دندان پزشکی در ونک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *