کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
ضرورت مراجعه به متخصص دندان پزشکی در ونک
ضرورت مراجعه به متخصص دندان پزشکی در ونک
مارس 22, 2019
پیشنهاد های متخصص دندان پزشکی در ونک
پیشنهاد های متخصص دندان پزشکی در ونک
مارس 23, 2019

درخواست پرونده دندانپزشکی در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران

خواستن های متخصص دندان پزشکی در شرق تهران ،ولین کاری که منشی باید انجام دهد، آماده کردن پرونده قدیمی بیمار می باشد. اگر چه برخی مشکلات دندان پیدا است اما عکس‌های قبلی کمک می‌کند تا مشکلات جدید مشخص شود.دندانپزشک باید بپرسد که آیا طی ۶ ماه اخیر عکس از دندان گرفته‌اید. زیرا تکرار آن در مدت زمان کم، باعث قرار گرفتن بیمار در برابر اشعه می‌شود.
استفاده از فناوری قدیمی و جدید
تصویر های دیجیتالی  در درخواست های متخصص دندان پزشکی در شرق تهران دقیق‌تر است و به دندانپزشک امکان تشخیص خرابی دندان را می‌دهد اما با عکس‌های قدیمی (رادیوگرافی) امکان دارد مشکل، قابل ردیابی نباشد. فناوری عکس‌های دیجیتالی در صورت استفاده درست نسبت به عکس رادیولوژی، اشعه کمتری ایجاد می‌کند.

رعایت نکات بهداشتی در  متخصص دندان پزشکی در شرق تهران

شکی نیست نمی‌خواهید ببینید دندانپزشک با همان دستکش یک بار مصرف در کشو را باز و نور را تنظیم‌کند یا به صفحه کلید دست بزند و سپس دست خود را داخل دهان شما ‌کند؟ از طرفی وسایل باید استریل شده باشد تا زمان استفاده در کیسه بسته بماند. برای پیشگیری از آلودگی پزشک باید چند بار حین کار دستکش خود را عوض کند.

معاینه دهان برای ردیابی سرطان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران

برای خواستن های متخصص دندان پزشکی در شرق تهران ‏هر بار یا حداقل هر ۶ بار پزشک باید دهان را از نظر سرطان معاینه نماید. سرطان دهان مربوط به ویروس پاپیلوما انسانی (hpv) طی ۲ دهه گذشته ۳ برابر افزایش پیدا کرده است.در معاینه باید به زخم‌ها، لکه‌های قرمز یا سلول‌های سفید غیرعادی روی مخاط، دقت کند. پزشک باید گره‌های لنفاوی گردن را با دست حس کند، زیر زبان و دو طرف آن، بافت لثه و گلو را معاینه کند.
پیشنهاد دور از ذهن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *