کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
انتخاب خمیردندان توسط متخصص دندان پزشکی در شرق تهران
انتخاب خمیردندان توسط متخصص دندان پزشکی در شرق تهران
آوریل 2, 2019
جراحی دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران
جراحی دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران
آوریل 3, 2019

تهیه خمیر دندان از مراکز معتبر

در ایام اخیر خمیردندان مناسب در متخصص دندان پزشکی در ونک حتی دست‌فروش‌ها هم خمیردندان برای عرضه دارند؛ خمیردندان‌هایی که معلوم نمی باشد اصل هستند یا نه و اصلاً بهداشتی می باشند یا غیربهداشتی هستند.

به همین علت هم نباید گول قیمت کم تر را خورد و به این بهانه به جای تهیه از مراکز معتبر از آن ها خمیر دندان تهیه کرد. ضره ای بیشتر هزینه کنید اما از جاهای معتبر خمیردندان بخرید تا به هیچ وجه نگران مبتلا شدن به مریضی های دهان و لثه نباشید.

خمیر دندان دارای جرم گیر انتخاب نمائید

اگر سیگاری هستید یا زیاد چای و قهوه استفاده می نمائید،  خمیردندان مناسب در متخصص دندان پزشکی در ونک احتمال دارد تا کنون متوجه شده‌اید که این اعمال روی رنگ‌ دندان‌هایتان موئثر بوده اند و آنها دیگر به سفیدی سابق نمی باشند.

برای بازگشت سفیدی‌شان با مشورت دندان‌پزشک خود یک یا چند بار در هفته از خمیردندان‌هایی که باعث سفیدی دندان ها می شوند یا  دارای جرم‌گیر استفاده نمائید. یادتان باشد استفاده بی‌ مورد از این نوع خمیردندان‌ها امکان دارد به مینای دندان آسیب برساند. به قول برخی دندان‌پزشک‌هادندان هایی که سفید می باشند، حتما سالم نیستند. 

به چه میزان از خمیر دندان بر روی مسواکمان بریزیم؟

اگر جزو افرادی هستید که خمیردندان مناسب در متخصص دندان پزشکی در ونک کل دانه‌های فرچه مسواک را با خمیردندان پوشش می دهید و فکر می‌کنید هر چه خمیردندان زیادتر باشد، دندان‌هایتان تمیزتر می‌شوند، باید بدانید در اشتباه هستید.

خمیردندان بیشتر به معنای ترشح بزاق بیشتر و همین‌طور سوزش زیادتر می باشد. هر دوی این‌ها هم باعث عجله در مسواک زدن و زود شستن دندان‌ها می‌شوند. برای پیش گیری از این اتفاق و صحیح مسواک زدن مقدار مورد نظری از خمیردندان را به دو قسمت تقسیم کنید.

نیمی از آن را برای شستن دندان‌های بالا مورداستفاده قرار دهید و بعد از مسواک کردنشان، نصفه دیگر خمیردندان را بر روی مسواک بگذارید و سراغ دندان‌های قسمت تحتانی بروید.

مناسب ترین مسواک ها به چه نحوی می باشند

به یاد داشته باشید اگر  خمیردندان مناسب در متخصص دندان پزشکی در ونک خمیردندان مناسبی داشته باشید اما مسواکتان خوب نباشد یک جای کارتان آن‌قدر می‌لنگد تا راهتان را به دندانپزشکی باز کند. این روزها انواع و قسمت های مسواک‌های خوب از برندهای خوب موجود می باشند که هر کدام به کار نحوی از دندان‌ها می‌آیند.

مثلاً مسواک‌های نرم برای دندان‌های حساس مورد استفاده می باشند، مسواک‌هایی با فرچه ریز به کار تمیز کردن دندان‌های انتهایی که دسترسی به آنها آسان نمی باشد می‌آیند و مسواک‌های برقی برای کل انواع دندان‌ها مناسب می باشند.

کافی می باشد مناسب ترین مدل‌های مسواک برقی را بشناسید یا علم این را داشته باشید کدام مدل مسواک معمولی برای شما مناسب می باشد تا گام دیگری برای سالم نگه داشتن دندان‌هایتان بردارید.

انتخاب خمیردندان توسط متخصص دندان پزشکی در شرق تهران

عوارض دندان پوسیده در متخصص دندان پزشکی در ونک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *