کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
سلامت روانی دندان در متخصص دندان پزشکی در ونک
سلامت روانی دندان در متخصص دندان پزشکی در ونک
آوریل 16, 2019
علل مختلف پوسیدگی دندان در متخصص دندانپزشکی در ونک
علل مختلف پوسیدگی دندان در متخصص دندانپزشکی در ونک
آوریل 17, 2019
Show all
توضیح پوسیدگی دندان در متخصص دندانپزشکی در شرق تهران

درباره توضیح پوسیدگی دندان در متخصص دندانپزشکی در شرق تهران

توضیح پوسیدگی دندان در متخصص دندانپزشکی در شرق تهران دندان ها از بخش هایی با درجه مقاومت های مختلفی به وجود آمده اند، پوسیدگی دندان به دلیل مریضی باکتریایی به وجود خواهد آمد و باعث خراب شدن بافت‌های مقاوم در دندان می‌شود، برای التیلم پوسیدگی دندان با جناب آقای دکتر حمیدرضا شیشه گر همراه باشید.

پوسیدگی دندان و سوراخ های آن یکی از معمول ترین مسائل بهداشتی دهان در دنیا است که بیشتر خردسالان، نوجوانان و افراد بزرگ دارای آن می باشند.

اگر پوسیدگی دندان توسط شما درمان نشده و پشت سر هم در درمان آن کوتاهی کنید، باعث دندان درد بسیار زیاد، مریضی دندان و حتی نابود شدن دندان های شما خواهد شد.

علائم توضیح پوسیدگی دندان در متخصص دندانپزشکی در شرق تهران و موارد پوسیدگی دندان بستگی به شکل و شدن آن تفاوت دارد اما برخی از نشانه های معمول آن عبارت‌اند از :

مشگلات شدید دندان، حساسیت های مختلف دندان، درد زیاد دندان زمان مصرف خوراکی یا نوشیدنی، حفره در میان دندان و لکه‌های تیره و قهوه‌ای روی سطح دندان بیان نمود.

 

برخی از عللی که قابلیت این را خواهند داشت پوسیدگی و حفره داشتن دندان را زیاد کنند عبارت‌ می باشند از:

چسبیدن خوراکی های مختلف به مدت بسیار زیاد روی دندان‌ها، دود دخانیات یا مشروبات دارای الکل، بهداشت بسیار بد دندان، خشک شدن نواحی مختلف دهان، اختلالات مصرف غذا آنورکسیا و بیلیمی می‌توان بیان نمود.

دلیل اصلی پوسیده شدن دندان ها چه چیزی می تواند باشد؟

همانگونه که توضیح پوسیدگی دندان در متخصص دندانپزشکی در شرق تهران پیشتر هم به شکل خلاصه بیان گردید جمع شدن میکروب ها ( جرم روی دندان ها ) و مواد ریز خوراکی در دهان علت اصلی پوسیدگی دندان خواهد گرید.
در این وضعیت یک بخش واضح و چسبنده به نام پلاک بر روی دندان ها و لثه ها به وجود می آید ( پلاک از جمع شدن باکتری ها به وجود آمده اند) .پلاک ها از قند وجود داشته در مواد غذایی تغذیه می نمایند.

با غذا خوردن این باکتری ها از مواد خوراکی باقی مانده در دهان اسید ترشح خواهد شد.
این اسید به زمان 30 دقیقه یا زیاد تر به دندان ها آسیب رسانده هر چه مدت زمان آسیب زدن این اسید بر روی دندان زیاد تر باشد مینای دندان آسیب زیادتری می خورد وباعث می شود دندان خراب شود.
توضیح پوسیدگی دندان در متخصص دندانپزشکی در شرق تهران و دندان خراب یک مریضی شایع است که در شکل خوب نشدن باعث از دست رفتن دندان هم خواهد شد, به همین دلیل توجه به نشانه ها و تشخیص به موقع پوسیدگی بسیار پر اهمیت می باشد.

سلامت روانی دندان در متخصص دندان پزشکی در ونک

لق شدگی دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *