کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
رفع لق شدگی دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران
رفع لق شدگی دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران
آوریل 22, 2019
دستگاه لایت کیور در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران
آوریل 23, 2019
Show all

توضیح لق شدگی دندان در متخصص دندانپزشکی در ونک

توضیح لق شدگی دندان در متخصص دندانپزشکی در ونک

توضیح لق شدگی دندان در متخصص دندانپزشکی در ونک برای شما عزیزان

متخصص دندانپزشکی در ونک دکتر حمیدرضا شیشه گر بیان نمودند: نکروز علمل عوض شدن رنگ در دندان شده و این نخستین علامت کلینیکی دندان می باشد. متخصص دندانپزشکی در ونک ادامه دادند: اینرخ داد 4 تا 6 ماه به طول خواهد انجامید که اگر تا یک سال این دندان تحت نظر پزشک باشد و رخ داد عجیبی روی ندهد این دندان لق‌شده سفت می‌شود و دیگر دچار افتادگی نخواهد شد.

متخصص دندانپزشکی در ونک دکتر حمیدرضا شیشه گر افزودند: توضیح لق شدگی دندان در متخصص دندانپزشکی در ونک اگر دندان شما دچار رخ داد نکروز شود و عوض شدگی رنگ دارا باشد باید به وسیله دندانپزشک خوب شدن ریشه دندان شده تا هم جلوی افزوده شدن بیماری دندانی گرفته شود و هم از آبسه پیشگیری کند و در ادامه هم عوض شدگی رنگ آن کمی بهتر شود.

متخصص دندانپزشکی در ونک دکتر حمیدرضا شیشه گر تصریح کرد: اگر این دندان خوب و درمان نشود پس از یک سال دچار آبسه و مریضی زیاد می‌شود و باید آن را از جا دراورد.

توصیه به والدین

متخصص دندانپزشکی در ونک دکتر حمیدرضا شیشه گر به والدین توصیه کرد: در رویارویی با دندان شیری لق شده که زمان به وجود آمدن دندان دائمی پائینی آن است دچار ناراحتی و ترس زیاد نشوند.

ایشان همچنین بیان داشتند: زمانی که توضیح لق شدگی دندان در متخصص دندانپزشکی در ونک دندان غیر موقت از درون فک پاییندندان شیری آغاز به رویش می‌نماید، ریشه دندان شیری را مصرف کرده و نابود می کند و در زمان رویش، دندان شیری را شل خواهد کرد. این یک روند طبیعی می باشد و دندان شیری خودش از جای در خواهد آمد و احتیاجی به رفتن به دندانپزشک نمی باشد.

آقای دکتر شیشه گر ادامه داد: موقع توضیح لق شدگی دندان در متخصص دندانپزشکی در ونک به وجود آمدن دندان‌ها و ریزش دندان‌ها تفاوت عمده ای را دارد، به طور مثال دو دندان میانی جلوی پایین در سن 5 تا 7 سالگی ازجای در خواهد آمد و دو دندان وسطی جلوی بالا در سن 8 سالگی بیرون خواهد افتاد و دندان غیر شیری و غیر موقت جایگزین آن خواهد شد.

رفع لق شدگی دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران

دندان های مصنوعی کوچک در متخصص دندان پزشکی در ونک

شکل های مختلف دندان مصنوعی در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *