کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
اهمیت بهداشت دهان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران
اهمیت بهداشت دهان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران
مارس 31, 2019
پوسیدگی دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران
پوسیدگی دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران
آوریل 1, 2019
Show all
تنفس دهانی در متخصص دندان پزشکی در ونک

درباره تنفس دهانی در متخصص دندان پزشکی در ونک

موضوعی که که امکان دارد اکثر خانواده ها به آن توجه نکنند ولی بسیار با اهمیت است تنفس دهانی در متخصص دندان پزشکی در ونک است بخاطر اینکه اگر شخصی دچار تنفس دهانی باشد و قابلیت این را نداشته باشد از بینی نفس بکشد با سرعت بیشتری دچار پوسیدگی می شود و علاوه بر آن مشکلات ارتودنسی شدیدی هم سراغ او می آید. .

به همه خانواده ها توصیه می شود که جدا به وضعیت تنفس دهانی در متخصص دندان پزشکی در ونک بچه ها توجه کنند اگر کودکانشان نمی توانند براحتی از بینی تنفس کنند یا شبها با خرو پف همه را می آزارند ، این موضوع را با یک متخصص گوش و حلق و بینی در میان بگذارند به خاطر این که به شکل ثانویه دچار پوسیدگی و از آن مهمتر مشکلات ارتودنسی خواهند شد .

خشکی دهان در افراد

پیشتر بیان شد که سومین منطقه پوسیدگی در ناحیه لثه أی هست در واقع عامل اصلی پوسیدگی این منطقه خشکی دهان هستند . خشکی دهان امکان دارد در اثر تنفس دهانی استفاده از داروهائیکه بطور ثانویه باعث خشکی دهان می شوند .

مشکلات لثه و دهان

اشخاصی که دارای لثه های بیماری هستند ، امکان پوسیدگی دندان در آن ها وجود دارد.

بخاطر تنفس دهانی در متخصص دندان پزشکی در ونک اینکه گاهی تحلیل لثه و تحلیل استخوان باعث می شود ریشه دندان از زیر لثه رخ نماید وچون ریشه دندان مینا دندان ندارد به همین علت دچار پوسیدگی بیشتر می شود و اضافه بر آن بیماری های لثه أی باعث ازبین رفتن استخوان و در نهایت منجر به از دست رفتن دندان می شود .
داروهایی که باعث بروز مشکلات در دهان می شوند.

بدین گونه تنفس دهانی در متخصص دندان پزشکی در ونک که بیان شد برخی از داروها باعث خشکی دهان می شوند که بطور ثانویه باعث خشکی و بعد از آن پوسیدگی دهان می شوند بعضی از داروها هم باعث ایجاد بیماریهای لثه أی می شوند که آن هم بطور ثانویه باعث پوسیدگی می شوند .
اهمیت بهداشت دهان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران

سابقه درخشان متخصص دندان پزشکی در ونک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *