کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
پیشنهاد های متخصص دندان پزشکی در ونک
پیشنهاد های متخصص دندان پزشکی در ونک
مارس 23, 2019
روش صحیح مسواک زدن متخصص دندان پزشکی در ونک
روش صحیح مسواک زدن متخصص دندان پزشکی در ونک
مارس 24, 2019
Show all
بلیچینگ دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران

طراحی لبخند و بلیچینگ دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران

با بهره  از نرم افزار طراحی لبخند ، تغییرات مورد نیاز در لبخند بیمار شامل شکل، اندازه، تناسب دندان ها ، خط لثه و دیگر مشخصات لبخند به نحوی شبیه سازی می گردد که بیمار قادر خواهد بود درمان نهایی را به صورت تقریبی ارزیابی نماید.

بلیچینگ دندان توسط دکتر شیشه گر

سفید کردن دندان (بلیچینگ دندان) ، روشی است که برای ازبین بردن تیرگی ها و رنگدانه هایی که به مرور زمان و براثر مواد رنگدانه دار مثل چای، قهوه، توت فرنگی و حتی گوجه فرنگی ایجاد می شوند را از بین می برد. حتی بعضی از بد رنگی های ژنتیکی را برطرف می کند و ظاهر دندان ها را زیباتر می کند.

 برای بلیچینگ دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران ،بیان اینکه دندانی احتیاج به معالجه ریشه دارد و یا به اصطلاح عامیانه عصب کُشی یا عصب کِشی شود در مواردی از بیماران ایجاد هراس و اضطراب می کند و اغلب ترس آنها ناشی از مطالب نادرستی است که در این زمینه شنیده اند. اکثر بیمارانی که جهت خلاصی از درد فوراً اقدام به کشیدن آن نموده اند، بعداً پشیمان شده و آرزو می کنند که ای کاش با معالجه ریشه، دندان را نجات داده بودند.

تنظیم خط لثه در کلینیک دکتر شیشه گر

امروزه زیبایی لبخند شما و بلیچینگ دندان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران  تنها مربوط به دندان ها نشده و زیبایی مجموعه لثه و دندان مد نظر است. ما در این مرکز تنظیم خط لثه را با دو روش الکتروسرجری و لیزر انجام می دهیم. هر دوی این روش ها بدون درد و خونریزی بوده و نیاز به بخیه نخواهند داشت

گروه دندانپزشکی دکتر شیشه گر با بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات روز دنیا و کادر مجرب دندانپزشکی اقدام به ارایه خدمات با بالاترین کیفیت در محیطی کاملا آرام به شما مراجعین محترم می نماید.

پیشنهاد های متخصص دندان پزشکی در ونک

درخواست های متخصص دندان پزشکی در شرق تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *