کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
سابقه درخشان متخصص دندان پزشکی در ونک
سابقه درخشان متخصص دندان پزشکی در ونک
مارس 30, 2019
تنفس دهانی در متخصص دندان پزشکی در ونک
تنفس دهانی در متخصص دندان پزشکی در ونک
مارس 31, 2019
Show all
اهمیت بهداشت دهان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران

درباره اهمیت بهداشت دهان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران

رعایت اهمیت بهداشت دهان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران نظافت دندان و دهان بسیار پر اهمیت است. بدین دلیل می خواهیم به شکل تخصصی در مورد بهداشت دندان و دهان مطالبی را خدمت شما عزیزان عرضه کنیم.

برای سلامتی، بهداشت دندان و دهان را مورد توجه خود قراردهید. در ایتدا شما را با مفهوم بهداشت آشنا می کنیم. بعد از آن در مورد پوسیدگی های دندان و علل و نقاطی که پوسیدگی رخ می دهد بحث می نمائیم و همچنین نقش تنفس دهانی در پوسیدگی و بهداشت دندان ها و بیماری های لثه را مورد توجه مطالب خود قرار می دهیم.

بهداشت دهان و دندان چیست؟

اهمیت بهداشت دهان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران مناسب یعنی مراقبت کامل از دندان و دهان از روش استفاده از مسواک و درست مسواک زدن و خمیر دندان مناسب و همچنین نخ دندان و گاهی مواد شست و شو دهده دندان ها .

سه بخش اصلی پوسیدگی دندان ها

اگر پوسیدگی ها اهمیت بهداشت دهان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران را ازمنظر محل پوسیدگی بررسی نمائیم می توانیم بیان کنیم که پوسیدگی در سه بخش به ترتیب زیر ایجاد می شود :

۱ – رویه جونده در آسیاهای اندازه های مختلف که روی این سطوح جونده بخش های نازک ولی عمیقی وجود دارد که به دلیل عدم ورود موهای مسواک به درونآنها محیط مناسبی برای زندگی باکتری ها فراهم می شود.

به همین دلیل دندانها در این منطقه ها خیلی زود دچار پوسیدگی و ازبین رفتگی می گردد که این امر در مورد اولین آسیای بزرگ که در حدود شش سالگی می روید بیشتر مورد اهمیت است.

۲ – دومین منطقه لای دندانها یا به بیان دیگر اطراف ناحیه ارتباط بین دندانها است، این ناحیه نیز به دلیل آنکه به وسیله مسواک قابل تمیز کردن نمی باشند از نواحی مستعد پوسیدگی هستند.

که به طور معمول از سنین جوانی به بعد در این مناطق پوسیدگی مشاهده می شود ، برای تمیز کردن این نواحی لازم ا ست از نخ دندان بهره ببریم .

۳ – سومین اهمیت بهداشت دهان در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران منطقه ناحیه وصل شدن لثه با دندان می باشد که این نواحی بیشتر در اثر مسواک زدن اشتباه بسیار حساس شده و گاهی حتی بخاطر زیادی حساسیت مجبور به درست کردن دندان در این نواحی می شویم.

در زمینه بهداشت و نحوه مسواک زدن و نوع مسواک و نخ دندان در قسمت پیشگیری بیشتر بحث خواهیم کرد . اما آنچه که باید متذکر شویم بهره بردن از دهانشویه می باشد که به دفعات متعدد شنیده ایم که بسیاری از مردم به جای مسواک زدن از آب نمک رقیق شده استفاده نموده آنرا غرغره می کنند .

سابقه درخشان متخصص دندان پزشکی در ونک

وظایف خاص متخصص دندان پزشکی در شرق تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *