کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
ارتودنسی نامرئی در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران
ارتودنسی نامرئی در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران
آوریل 20, 2019
شکل های مختلف دندان مصنوعی در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران
شکل های مختلف دندان مصنوعی در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران
آوریل 21, 2019
Show all
ارتودنسی لينگوال در متخصص دندان پزشکی در ونک

توضیح ارتودنسی لينگوال در متخصص دندان پزشکی در ونک

موقعی که ارتودنسی لينگوال در متخصص دندان پزشکی در ونک مریض تمایلی به بهره بردن از براکتهای آهنی نداشته باشد، متخصص دندان پزشکی در ونک دکتر حمید رضا شیشه گر به او پیشنهاد ارتودنسی نامرئی را می‎دهد. در این راه از براکت های همرنگ دندان مورد بهره برداری قرار می گیرد.

براکت های ارتودنسی لينگوال در متخصص دندان پزشکی در ونک غیر قابل مشاهده از پلاستیک شفاف به وجود آمده است و غیر قابل دیدن هستند. از آنجا که درمان ارتودنسی از جمله متد هایی می باشد که احتیاج به مدت زمان زیادی دارد. بودن براکت های آهنی برای مریض بسیار سخت می باشد و علاپقه ای برای دیده شدن آنها ندارد.

براکت های غیر قابل مشاهده مثل براکت های آهنی عمل می‎کنند و بیمار خواهد توانست با آنها خوراکی بخورد، مسواک بزند و بدون هیچ گونه مشکلی از نخ دندان استفاده کند.

انواع مختلف ارتودنسی نامرئی

ارتودنسی غیر قابل دیده شدن یا همرنگ دندان انواع مفاوتی دارد که عبارت می باشند از:

ارتودنسی لينگوال

ارتودنسی لينگوال در متخصص دندان پزشکی در ونک موقعی مورد بهره برداری قرار می گیرد که مریض هیچ تمایلی به قابل دیده شدن براکت نداشته باشد. در این وضعیت براکت ها از درون دهان بر روی دندان ها گذاشته می شود به شکلی که از بیرون هيچ اثری از درمان ارتودنسی باقی نخواهد ماند.

اما این نوع ارتودنسی احتیاج به تایم زیادی دارد و از جهت دیگر تجهیزات و دستگاه هایی که برای اتصال برقرار کردن براکت ها از درون دهان مورد بهره برداری قرار می گیرند، قیمت و هزینه بالایی دارا می باشند.

آیا این نوع ارتودنسی مزایایی هم دارد؟

در این نوع ارتودنسی براکت ها به طور کلی دیده نمی شوند و اطرافیان مریض به هیچ عنوان قابلیت این را نخواهند داشت ارتودنسی را در پشت دندانها ببینند.

مشکلات بهره بردن از ارتودنسی لينگوال

قرار دادن ارتودنسی لينگوال در متخصص دندان پزشکی در ونک براکت ها در درون دهان، برای زبان مشکلات متعددی را به وجود می آورد و در حاصل تکلم مریض با مشکل رو ب رو می‎شود. از جهت دیگر نصب و ترمیم این نوع براکت ها به شکل بسیار مشکلی صورت می‎گیرد. همین موضوع هزینه های درمان را نیز زیاد می کند.

مخصوصا اینکه زمان مصرف غذا و تمیز کردن دندانها نیز موارد جدی به وجود می آورد که به مرور زمان مریض را از وضعیت به وجود آمده خسته می‎کند.

ارتودنسی نامرئی در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران

وسیع کننده کام در متخصص دندان پزشکی در ونک

توضیح جراحی فک و لثه در متخصص دندان پزشکی در شرق تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *